درباره ثابت رپ

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فیلم استرچ pvc (PVC CLING FILM) جهت بسته بندی مواد غذایی و همچنین در جهت افزایش حجم تولید ناخاص ملی و به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور، شرکت شفق طلایی مفید یکتا در سال 1393 برای اولین بار در داخل کشور تصمیم به تولید فیلم استرچ pvc نمود. این شرکت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه صنعت پتروشیمی کشور و استفاده از ماشین آلات پیشرفته تولید شده در کشورهای کانادا، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک و کره جنوبی در خط تولید خود، اقدتم به محصولی با کیفیت نموده است.

این محصول با توجه به نیاز مشتری در متراژ و ضخامت و عرض متنوع ارائه شده است. تنوع متراژ محصول تولیدی 20 الی 1000 متر و ضخامت آن از 9میکرون الی 20 میکرون و در عرض های 30 و 39 و 45 سانت می باشد.

عمده ترین مصرف فیلم استرچ pvc(PVC CLING FILM) ، استفاده در بسته بندی مواد غذایی، خشکبار و صنعت بسته بندی می باشد.

شرکت شفق طلایی مفید یکتا محصولات خود را با برند های SABET WRAP , SAN WRAP , RAPID WRAP به بازار عرضه می نماید.

موفقیت های بدست آمده ، نتیجه زحمات همکاران متعهد و متخصص می باشد. همکاران ما در جهت دستیابی به اهداف شرکت شفق طلایی مفید یکتا و به منظور سر بلندی نام این شرکت، تلاش می نمایند. در واقع باور مابر این است که منافع تک تک اعضاء این مجموعه با منافع شرکت گره خورده و درخشش نام شفق طلایی مفید یکتا، باعث افتخار و پیشرفت تمامی اعضای این خانواده بزرگ می باشد.